| Roberto_6221 a întrebat:

Cat costa telefonul Nokia C3 la liber?
Daca mi-as face abonament de 5 Euro s-ar mai reduce pretul?
Vreau sa raspundeti ce care stiti sigur...

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

368 RON - 650 RON uite aici http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-c3-9410866

la Vodafone 39 euro cu ab
la Orange 59 Euro cu ab

Eu personal nu sunt adeptul tehnologiei prefer simplicitatea telefonul e facut sa vorbesti cu el si sa te auda deci te aude? al auzi? e bun merge atat tot nu am nevoie de galaxy s II ce sa fac cu el am bani sa iau la intreaga familie cate 1 dar nu...nu am sau nu avem nevoie de asa ceva deci ce te sfatuiesc eu ia-ti un telefon decent fara fite al gasesti oriunde,,,, :D