| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un hard extern? Ce capacitate imi recomandati sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Http://www.cel.ro/hard-disk_uri-externe/
eu iti recomand minim 250 Gb capacitate.

7 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! 290roni si 250gb, antisoc(il poti tranti cand te superi big grin)

| julliano a răspuns:

Pe www.price.ro gasesti in functie de capacitatea dorita si de banii care dispui, ai referinta la o serie de magazine online acolo, si poti sorta dupa pret orice produs doresti. Cu cat mai multi Gb cu atat mai bine :) Bafta in alegere!

| unbaiat a răspuns:

Western Digital, Buffer 32 MB, 7200 RPM.Capacitatea dupa cum vrei...

| andreig a răspuns:

Preturile variaza, acum dupa buzunarul fiecaruia :uite aici unul foarte bun, la 347 de roni cu o memorie de 320 gb http://www.mediadot.ro/hard-disk-uri-externe/hdd-extern-lacie-300971ek

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Nicu_2022 a răspuns:

Eu iti recomand un hard de 160 Gb care costa 220 ron, dar poti gasi si mai ieftine si mai scumpe, crede-ma doar ce am cumparat si eu unul si merge perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un hard de 50 kg