| LikeACandyxD a întrebat:

Cat costa un iPad 2? Si de la ce magazin ar fi mai avantajos? Altex sau Flanco?

9 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

20 de milioane nu merita mai bine ia-ti un laptop

| Charmant a răspuns:

Nu merita cumparat din magazin decat daca vrei Sto arrivando! Te dai mare ca e de firma. oricum eu mi-am luat ipad3 de la un tip cu 300 euro si nu are nici macar o zgarietura te sfatuiesc sa faci la fel

Bafta:-)

| AddaBlueBrain a răspuns (pentru Charmant):

Cu 3oo de euro furat din cine stie ce tara si adus aici sa fie vandut...
o prietena si-a uat din Italia cu 3oo de euro si s a stricat si unde sa o duca la garantie daca era furata...asa ca mai bine e dintr`un magazin de unde ai garantie in caz ca se stricawinking

| Charmant a răspuns (pentru AddaBlueBrain):

Se poate si asta.

| lovemusic90 a răspuns:

La Altex un iPad 2 este 1750 lei, iar la Flanco nu stiu daca are, dar banuiesc ca nu happy
Totusi, mai sigur ar fi sa cumperi de la Altex, pentru ca au garantii pe mai multa durata si mai sigure happy
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| lovemusic90 a răspuns:

Am uitat sa mai adaug ceva. Mai multe informatii gasesti aici:
http://www.altex.ro/ipad-2-apple-16gb-cu-wi-fi-dual-core-a5-9-7-negru

| AddaBlueBrain a răspuns:

Http://www.altex.ro/tablete/tablete/filtru/p/5 la Flanco nu prea se gasesc si sunt si scumpe dar iti recomand sa te duci si intr-un magazin MediaGalaxy sa vezi ce oferte au:)

| Cristiana4 a răspuns:

Cea mai ieftina tableta Ipad2 costa2.099 lei iar cea mai scumpa costa 3.549 de lei.Si Altex si Flanco au cam aceleasi preturi, dar eu ti-as recomnada sa o iei de la Flancotongue

| Charmant a răspuns (pentru Cristiana4):

Eu l-as lua din Apple