| Ancutss30 a întrebat:

Cat costa un Iphone 4 fara abonament in magazin?

9 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

2700 ron

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 2500 ron

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Cati gb, cel de 16 e aproape 20 de milioane si cel de 32 aproape 23 de milioane, depinde si de magazin dar in general e in jur de 20 de milioane(lei vechi)

| ThatsMethod a răspuns:

280-300 Lei vechi.winking

| MeOana a răspuns:

Buna! eu sunt in strainatate ( in Spania ) eu te pot ajuta doar cu un singur lucru : aici in Spania este oferta de acum o luna pana peste 2 ani happy. costa aproximativ 187, 5 lei noi scuze dar eu de mica traiesc in strainatate si nu prea stiu cum se face cu leii noi acum. in euro costa 750 EUR. bafta!

| koji567 a răspuns:

Second-Hand:500 lei
Original:4000 lei

| alexandra8787 a răspuns:

Poftim site-ul! E cel mai ieftin si bun! http://www.google.ro/......http?/url Funda?

| teodora2799 a răspuns:

Pai un iphon 4s de 16gb costa fara abonament intr-un magazin Vodafone 677 euro. Funda?