| SonicAndrei a întrebat:

Cât credeți că va costa Samsung Galaxy Note 3 în octombrie, după ce va apărea Note 4 (Note 4 va apărea pe 3 septembrie)? Acum costă în jur de 2200 lei (+/- 200 lei) și la fel cum s-a ieftinit S4 când a apărut S5 (cu aproape 500 lei) așa ar trebui să se ieftinească și Note 3. Ce credeți?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Note 3 probabil in jur de 1900 de lei note 4 va avea sigur 3100 de lei pretu de inceput

| SonicAndrei explică (pentru notefree):

E posibil, dar eu cred totuși că va ajunge spre 1900 lei în septembrie și apoi ar trebui să scadă brusc prețul până la sfârșitul lui octombrie... să vedem.

| SonicAndrei explică (pentru notefree):

Era să uit de întrebare. În noiembrie parcă a costat 2200 lei (fără reducere). E deja decembrie și Note 3 costă 2000 lei, iar Note 4 3300 lei (cu reducere 300 lei uneori).

Întrebarea 2: Cât va costa Note 4 în noiembrie 2015? Presupunând că va avea la fel de multe vânzări ca Note 3, Note 4 cred că va costa 2300 lei (dacă Note 3 a început de la 3200 lei).

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cu siguranță 1500 de lei.

| SonicAndrei explică (pentru LTAA):

Mi-ai plăcea și mie să coste atât la sfârșit de octombrie, să vedem...

| SonicAndrei explică (pentru LTAA):

E deja decembrie și e încă 2000 lei.

| SonicAndrei explică (pentru LTAA):

Dar Note 4 peste 1 an?