| Kawaii666Nezumi a întrebat:

Cat de avantajos e un laptop la 1000-1500 de lei? Ce defecte ar putea avea?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pentru a sta pe internet si a face un document in word e suficient. Daca te gandesti totusi la editare video/ statie VM / PC de gaming/ etc. nu este recomandat.

| εdωαrd27 a răspuns:

Daca il iei doar sa stai pe Youtube, Facebook este ok. Daca il vrei pentru jocuri adevarate nu e ok. Dar de banii aia iti poti face un PC super blana pe care poti sta si pe yt, Facebook si te poti juca si jocuri noi.