| Airam99 a întrebat:

Cat de bun este telefonul Vodafone 555 blue?:s

3 răspunsuri:
| ciprianb a răspuns:

Telefonul nu este cine ştie ce.Are un aspect frumos având tastura qwerty cu butonul de facebook.Camera de 2 megapixeli, 2, 4 inch ecran, GRPS.Un minus ar fi rezistenţa la şocuri. Într-un final ţi l-aş recomanda cu placere, mai ales pentru fete

| CloseToYou a răspuns:

Mai,deci mie sincer imi place big grin.Am unul de la Mos Nicolae si pana acum nu mi-a facut probleme.Are cam tot ce-i trebuie si arata si foarte bine.Deci sfatul meu e sa-l iei. Daca iti place, normalwinking

| tudoseion a răspuns:

Si eu am telefonul Vodafone 555 blue si pana acum nu am avut probleme sau alte chestii de genul asta.Serios este un telefon bun pentru mai multe informatii id meu:ionut_mortal70