| Neajutorat a întrebat:

Cat de bun este Windows Defender in Windows 10? Mai am nevoie de antivirus?

Răspuns Câştigător
| Nuvr a răspuns:

E mai bun cu 25% fata de cel de Windows 7 8... e sporita protecția da de preferabil i-ați un antivirus free sau unu cu banii daca iți permiți, eu de multe ori am folosit Windows Defender in Windows 10 si pot sa spun ca te protejeaza un pic mai bine decat cele de pe win 7. 8 da indicat este sa ai si un antivirus pe langa el

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

O Castana.
asa ca fa bine si instaleaza un antivirus.
bafta.

| Țoglă a răspuns:

Îți recomand un BitDefender.

| Adrian926a a răspuns:

Iti recomand sa nu descarci nimic de pe internet, nu da click pe reclame si daca se descarca vreun fisier sterge-l in nici un caz nu-l deschide, poti avea incredere doar in site-urile populare, daca descarci des jocuri iti recomand sa le cumperi de pe steam

windows defender e destul de bun daca nu descarci nimic ce e dubios, daca iti place sa descarci orice iti apare pe ecran e clar ca va trebuii sa iti schimbi windows-ul o data pe luna laughing

| AnKuXor a răspuns:

Da ai nevoie de al Antivirus, Internetul in ziua de azi e periculos, deja cu Antivirusul trebuie sa ai grija pe net, dar fara.

| Phanto a răspuns:

Acela este un antivirus basic, trebuie' sa-l schimbi. Te protejeaza de virusii mai slabi.