| Lexi888 a întrebat:

Cat de buna e aceasta placa video? http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/

3 răspunsuri:
| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns:

Omule! Cu placa asta poti sa joci orice joc care exixta!

| Lexi888 explică (pentru Ţuţ_Ionut_1997):

Nu credeam ca cu o placa de 11 milioane poti juca orice joc la setări Grafice maxime.

| bortanradu a răspuns (pentru Lexi888):

Nici chiar orice joc. Crysis 3 si Battlefield 4 nu. Dar e foarte puternica. Eu ma modelul GTX660 si trebuie sa iti spun ca daca ti-o iei nu mai trebuie sa te ingrijorezi pentru vreo 5 ani daca iti merg jocurile. Plus placa asta e cu vreo 10% mai puternica decat a mea deci daca ai bani sa o cumperi CUMPAR-O dar vezi daca ai o alimentare si un procesor bun. Ai nevoie de o sursa de cel putin 500W, sa ai un procesor decent (Intel Core i3-i5-i7) si cel putin 4GB RAM.