| anonim_4396 a întrebat:

Cat de important este pentru tine telefonul mobil?

Răspuns Câştigător
| StefaNnNNN99N a răspuns:

Pentru mine nu e aproape deloc important...

17 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

LOGIC cel mai important.

| RobertMoon a răspuns:

Vrobesc la el si ma joc.

| Nuamchefazi a răspuns:

Foarte important nu plec niciodata de acasa fara telefon si prin casa toata ziua cu telefonul in mana

| RobertLuci a răspuns:

Pentru mine nu est foarte imprtant dar il am peste tot cu mine pentru vreo urgenta

| Shìzuko a răspuns:

Da,telefonul e indispensabil
vorbesti la el scrii mesaje te joci faci poze modifici poze asculti muzica descarci muzica ti legatura cu prieteni intri pe internet si faci ce vrei vezi ceasul asculti la radio...

Mai pescurt...ce viata ar fi fara telefon.
Pana acum am schimbat 3 telefoane, deci iti dai seama.
Si primul la 6 ani l-am avut.

| MrAngelus a răspuns:

Important, il folosesc la vorbit, iar cand ma plictisesc, ma joc pe el.

| Xtadelo a răspuns:

Foarte, foarte important!

| vali1985 a răspuns:

Il am intotdeauna cu mine.
Dar stim cu toti ca pentru cativa calculatorul este cel mai important.

| NikDeea a răspuns:

73 %

| lake a răspuns:

Fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffforrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mult nu stiu dupa ce mai ai intrebat

| LaNaibaa a răspuns:

Rostul meu in viata : TELEFONUL rolling on the floor

| MyMindRules a răspuns:

Pentru mine nu este foarte important, d'aia uit mereu unde-l pun.

| unknownn a răspuns:

Nu foarte, il folosesc rar, odata la 2 zile.

| LacatLaGura a răspuns:

Deloc. L-am pierdut.

| QuickWitted98 a răspuns (pentru Shìzuko):

Eu am schimbat 14 telefoane si primul la 7 ani l-am avut, iar acum am 14 ani

| xsclipici a răspuns:

Este cel mai important happy Mai ales cand plec prin tabere sau i alte tari fara parintii mei, el ma ajuta mereu sa vorbesc cu ei. Am jocuri pe el, ascult muzica, citesc carti, face totul! Cu siguranta este un lucru destul de important in viata meawinking
DAR NU LA FEL DE IMPORTANT CA TIMPUL PETRECUT AFARA!

| BrokenAngels a răspuns:

Nu as putea trai fara telefon!