| nonameanca a întrebat:

Cat inseamna (in timp) 200MB pe Internet (de pe mobil)? X___X

Răspuns Câştigător
| dodobymy a răspuns:

Deci sa zicem ca ai de la Vodafone 200 de mb cand intri pe youtube si te uiti la un filmulet de 3-4 minute el are in total cam 15 mb depinde de lungimea filmului, o melodie de 3-4 minute pe trilulilu are cam 3-4 mb, timpu nu ai sa stii niciodata pentru ca poti sa te uiti la un film care tine 20 de min si care are 100 de mb si deja ti-a luat jumatate din internet cand ai internet pe mobil e de preferat sa eviti filmele netul pe mobil e bun pentru mess si muzica sper ca am fost de ajutorwinking

2 răspunsuri:
| nonameanca explică:

Cum am putut sa pun o intrebare asa stupida? crying lol rolling on the floor raspunsul era la mintea cocosului >___> in fine, ii multumesc lui dodobymy pentru raspuns big grin celalalt raspuns a fost bataie de joc, ca doar de aceea e lumea pe TPU, sa ii ia la misto pe altii 9___9

Răspuns utilizator avertizat