| Zebi a întrebat:

Cat m-ar costa sa construiesc un calculator cu 2 GB RAM

aproximativ 280 GB HDD-ul

si placile si procesorul pe masura!

vreau pret aproximativ exact ca sunt anumite shoppuri online deunde se pot cumpara piese...asa ca imi puteti scrie pretul fix cautand piesele... puteti pune link de la fiecare aici

FUNDITA LOGIC ca e mai complicathappylaughing

3 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Vreo 10, 15 milioane unu mai bun de firma tousi care sa se poata apgrada pe parcurs ex:http://h10010.www1.hp.com/......22907.html

| euombun a răspuns:

Http://dcshop.ro/configurator-sisteme/ doar sa iti faci o parere. Apoi in functie de configuratia dorita cauti preturi mai mici. Succes!

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Pretul fix este cam 3000lei complet dar nu am lincuri sa iti dau!