| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa schimbarea ecranului pentru un e 63?

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Ca sa nu fii jupuit de viu www.okazii.ro vezi ce preturi au ei pe acolo.vezi ca au si oferte service unde afli cit este manopera te uiti si cit de seriosi sunt au calificative.ca sa faci cont nu platesti nimic doar un tel mobil primesti un sms si il confirmi.Gasesti girla si la preturi ieftinache. poti pune intrebari si primi raspuns daca ai un cont.eu cind am avut probleme cu laptopul inv ars acolo am rezolvat inverterul venit din Iasi reparat in Buc. Bafta si tot pe acolo gasesti si relipiri de cipseturi cu aer cald sau IR

| mafiotuXXL a răspuns:

Pai 100-200 de lei camm atatt intre 100 si 200 de leii acum vezi la cine merii

| mafiotuXXL a răspuns:

Scuzee paii camm pana in 50-100 de leii maii multt nu credd daca ii cu Tachscreen ii maii scump thinking

| tembelokido a răspuns (pentru mafiotuXXL):

Ecranu e din plastic, si nu e touch, deci nu prea cred ca poate sa coste mai mult de 50 de lei