| Krosa a întrebat:

Cat ma poate tine un Iphone 5S? Dar Samsung galaxy S4?

Răspuns Câştigător
| Sabotu a răspuns:

Pai eu am s4 de când a apărut, l-am dat până acum de toți pereții, căzături, 1 dată l-am scăpat in apă, ecranul il am spart....etc etc...happy

Ceea ce vreau sa zic este ca la exterior este vai de capul lui dar in interior adică funcționarea lui este perfectă, nu am nici o problemă cu el.
Acum DACĂ ești si fată (nu știu sigur dar după nume cred ca da happy ), ma gândesc că sigur ești mai finuţă cu el decât mine așa că o sa te țină mult si bine până o sa te saturi de el.

De iPhone nu zic nimic că nu am avut dar am auzit de la alții că ar fi mai rezistent.

5 răspunsuri:
| Krosa explică:

Normall ca am sa am grija de ele. Eu doar am intrebat cat timp poate dura.

| deedlebag001 a răspuns:

Depinde cat de grija ai de ele, daca le dai de pereti la fiecare suparare sau ceva gen, nu prea multlaughing

| andreeacjdi a răspuns:

Iphone-ul e mai rezistent, dar daca ai grijă de ele o să te ţină amândouă!

| Krosa explică (pentru andreeacjdi):

Dar cat timp ma poate tine?

| andreeacjdi a răspuns:

Depinde...