| IonutzBogdan1905 a întrebat:

Cat mă poate tine un ps3 cu folosire de 1 ore pe zi? Aveti idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cat, Sony e o companie cu prestigiu care face produse bune FOARTE IEFTIN. Si foarte ieftin inseamna ca ori ai noroc, ori ba. PS1 si PS2ul inca sunt in viata pentru majoritatea gamerilor pe cand PS3ul se defecteaza dupa cativa ani. Poate sa te tina o viata sau cativa ani. Chestia e ca poate sa aiba eroare PSU, de hard sau sa se desprinda bucatile care tin GPUul si CPUul de placa de baza de la caldura( daca ai de gand sa joci 1 ora pe zi, slabe sanse). Ideea e ca sunt asa de multe erori posibile ca nici n-ai cum sa gasesti raspunsuri la toate intrebarile tale pe internet, cum mi s-a intamplat si mie. Al meu inca merge da' am o problema destul de ciudata, n-ai de unde sa stii cu ps3ul sau xb360ul ( in categoria asta intra si PS4, XB1). Depinde cum ti-e norocul.

2 răspunsuri:
| George12356456 a răspuns:

Atat de putin folosit, te tine ani buni, 5+.

| Superior a răspuns:

Daca PS2 tine si garanteaza inca ..stai...o eternitate de folosire nu ar fi problema. Doar sa tii niste coolere pe el.