| Anonim0091 a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri va rogcrying

Am reinstalat windowsul (windows xp nemesis)si nu imi merge sunetul.

Am driverul instalat, VIA HD Audio Deck, AC 97 sau ceva de genu.

Si inainte pe acesta il aveam dar mergea sunetul, acum nu merge...

Jos langa ceas apare volumul si iconita de la driver.

Ce sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Windows XP Nemesis este un produs Warez, deci nu te astepta sa mearga la fel de bine ca originalul XP. Acesta are "bagate" in el tot felul de programe (care cine stie, poate au si virusi) si de aceea ai asemenea probleme.
Pune un Windows XP normal si renunta la improvizatii de astea.

| Burtea_Marian_1979 a răspuns:

Acelasi sfat, pune un windows normal si instaleaza ultimul driver.