| Dextermax2014 a întrebat:

Cât pot filma pe camera foto Nikon s2600 la 4gb
Calitatea 720p
Dar calitatea 480p
Dar calitatea 280p
Cine răspunde la tot ce am întrebat eu primește funda

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Claritatea de la 720p in sus.Este claritate HD.
Claritatea 480p (este una Medie se vede bine).
Iar claritatea 280p (este una slaba) nu prea se vede asa bine (ca o camera de 2-3Mp).

Acuma raspunsula la intrebare este.
Cat pot filma pe camera Nikon s2600:
1 Cat este setata camera sa filmeze.

2 Are capacitate de a filma HD pot fii:
1280x720, 640x480, 320x240.
Iar memorie interna este de 39Mb (mica) dar la memoria asta poti filma in HD (aproximativ o ora si jumatate).

3 Iar durata bateriiei este de Aprox 95-100 min video.(Dupa aceea trebuie sa incarci bateriile sau sa le schimbi).

4 Nu stiu cat poti filma la capactiate de 4Gb dar ti-am zis cat dureaza la aia de 39Mb (Memoria interna), oricum la 4Gb dureaza mult mai mult dar nu cred ca te tin bateriile sa filmez asa mult.

PS:Am si eu o Camera Foto si are un card de 16Gb desigur ca pot sa filmez o gramada dar nu ma tine bateriile sa filmez asa mult.
De asta trebuie sa ai cel putin 2-5 set baterii sa le poti schimba.

2 răspunsuri:
| Sissy24032 a răspuns:

Toate lucrurile astea sunt trecute la datele aparatului