| mihai2000_8686 a întrebat:

Cat timp trebuie sa astept ca un produs electronic sa aiba o temperatura potrivita dupa ce l-am adus de afara(unde e frig)?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Lasa-l cam 1h ce atata graba?

| Alexandru_Valentin_1999 a răspuns:

Atat cat este nevoie ca sa se usuce condensul care se formeaza... Cam 30-45 de minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi, eu îmi lăsam aparatul cam o oră să se dezaburească obiectivul. Veneam iarna de la minus 10 grade, apoi îl duceam pe balcon unde era o temperatură puțin peste plus, să zicem 4-5 grade, pe urmă îl băgam în casă. Cred că ar trebui să faci la fel.

| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine tine-l vreo 2 ore sa fii mai sigur.