| KlaudiuRad a întrebat:

Cât ține bateria la căștile true wireless dacă le folosesc pe post de headset Bluetooth? Ține o zi întreagă? Vreau sa le scot din carcasă dimineața la 6 și să le pun înapoi seara pe la 9, fără să fiu nevoit să le încarc pe timpul zilei, dar o să le folosesc doar că să sun sau să răspund la apeluri, ca o cască Bluetooth mono. Se poate așa ceva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse sa tine atat de mult daca nu cumperi un model scump.

| Irinelp a răspuns:

De obicei la căștile mici bateria tine maximum 10 ore, și sunt căști care dacă nu asculți nimic și nu vorbești cu cineva după un timp se închid singure, acum depinde de model și marca.