| Helpme1244 a întrebat:

Cat tine rezistenta la aramax power 5000 vapez de aproape 2 saptamani si pe ambele rezistente cand vapez parca ma arde pe gat si simt gust de ars! E de la rezistenta? Mentionez ca vapez mult si le-am pus ambele rezistenta timp de o saptamana fiecare

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Da, sunt arse. Vezi daca ai pus lichid in rezistenta inainte de a o folosi(daca nu ai facut asta se poate sa se fi ars bumbacul), daca ai pus, atunci inseamna ca e arsa rezistenta de la prea multa folosire. Daca nu ai pus inseamna ca s-a ars din prima cand ai tras primul "fum".

| Helpme1244 explică (pentru denisTiky):

Am pus lichid! Mersi de sfat

| denisTiky a răspuns (pentru Helpme1244):

Cu placere!