| ady123456789 a întrebat:

Cat trebuie sa tin la incarcat o boxa portabila cu bateria de 500 maH de 5 v?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu are niste beculete pe ea care indica cand se incarca si cand este incarcata? Oricum la ce baterie are, dureaza mai putin de 2h pana se incarca.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuei incarcata pana se incarca.
DPDV teoretic, in cam 1 ora-1 ora si jumatate, ea se incarca 100% daca o tii conectata la un pc(Daca e incarcare prin usb).
Dar vezi cati mah are incarcatorul.

| ady123456789 explică:

Jipa 95 nu are beculete de acel gen dar mersi oricum atat o sa o tin