| Agent47 a întrebat:

Cate ventilatoare pot pune pe placa de baza ...EJTSTBBBM/ si la ce ma uit sa aflu?

5 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Cum adica sa pui ventilatoare pe placa de baza? asa ceva n-am mai auzit, ventilatoarele se pun in carcasa, si coolere pe placa video sau procesor, pe placa de baza n-ai cum

| Agent47 explică (pentru Me2):

Vreau sa zic pe carcasa dar legate / alimentate de placa de baza

| Me2 a răspuns (pentru Agent47):

Pai ventilatoarele au cabluri cu 3/4 pin sau molex, le poti "lega" la placa de baza sau de sursa, ce carcasa ai?

| Agent47 explică (pentru Me2):

Cooler Master Elite 372

| Agent47 explică:

Cred ca ar fi mai buna categoria " Cariera " pentru intrebarea ta!