| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Cati rami suporta maxim PC-ul meu? Lenovo m57 type 6072CN5 iar pe placa de baza scrie "Lenovo Rev V1.0". Am 4 sloturi dintre care 2 sunt ocupate cu cate o placuta de ram a cate 1gb.

8 răspunsuri:
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru CPAElites):

Aha. Acolo nu vad sa fie modelul 6072CN5

| CPAElites a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Esti batut in cap?
Suporta memorii DDR2, maximul fiind 8gb ( 4 x 2gb ).

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru CPAElites):

Amice, de ce te exprimi de parca mai ai avea oleaca si ai veni peste mine in casa pentru a ma lua la pumni pana mor?

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru CPAElites):

Eu sunt batut in cap? Tu faci pe nervosul si ma jignesti si te mai astepti sa iti dau si funda laughing) Ai de *** ce specimen. Ia un calmant nene ca nu fac bine la sanatate atatia nervi.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru CPAElites):

Pentru tine: http://shop.lenovo.com/......asheet.pdf
Deoarece linkul dat de tine nu contine modelul pc-ului meu.(6072CN5)

| CPAElites a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Ma exprim asa pentru ca m-am saturat de toti idiotii ca tine!
Ce ai tu acolo este seria si sunt mai multe modele, fiecare model are specificatii diferite ( capacitatea memoriei ram, Modelul procesorului etc. ) dar au aceiasi placa de baza, carcasa, sursa.
6072( seria ) CN5 ( model ).

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru CPAElites):

Invata sa te mai linistesti ca nu iti face bine. Ma-ta aia nu prea s-a ocupat de tine si se pare ca ai ajuns un crizat natarau.