| AELD a întrebat:

Câți W ar trebui sa aibă o boxa portabila ca să se audă bine?
Vreau sa îmi iau una dar nu știu de care și nu as vrea nici una foarte scumpa, vreau sa îmi dați niște exemple de boxe portabile care sa sune cât de cât bine.

4 răspunsuri:
| andrada2222 a răspuns:

Eu folosesc o boxa de la jbl si costa i jur de 100-150 de lei, se aude extraordinar

| DaronHunter a răspuns:

Îți recomand cu plăcere boxa asta https://www.flanco.ro/boxa-portabila-hama-rockman-l-bluetooth-rosu.html
Costă 150 lei, are 8W și se aude extraordinar

| Pirvuceanu_Mihaela_2002 a răspuns:

Eu iti recomand akai cu 50w am si eu acasa e foartw buna se aude super microfonj e super se aude tare boxa eu o recomand. O gasesti in altex la 550 lei aproximativ.