| Lasxlo_Popa_1997 a întrebat:

Caut jocuri online care le descarci

10 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

4story
warcraft
metin2
Wizard

| AnastasescuF a răspuns:

4story
minecraft
metin2
Couter-Strike 1.6

| Hermyone a răspuns:

Www.iwin.com;
Aici gasesti orice fel de joc. Sper ca te-am ajutat. Funda? :D

| Alexx15 a răspuns:

4story
metin2
gta san andreas multiplayer

| valorosu1995 a răspuns:

Artic combat-trebuie să îți faci cont pe http://www.webzen.com/main Și acolo vei mai gasi multe jocuri online! dacă ai cont pe steeam de acolo il poți descărcaa gratuit!

| LaRkiNNN a răspuns:

Paai. ar fi Metin2, Couter-Strike 1.6, 4Story, GTA SA:MP(GTA San Andraes Multiplayer).
Sincer sa fiu. am jucat toate aceste jocuri. Dupa mine, cel mai interesant e GTA-ul, dar sa joci un RolePlay. sa ai ce face.
Faci cum vrei, sper ca te-am ajutat.
Funda? big grin

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Metin gta New york

| vyde a răspuns:

Army Rage, Metin2 servere private sau ro, Conter Strike 1.6