| anonim_4396 a întrebat:

Caut niste casti pentru telefon. Ce sugestii aveti? Eu vreau unele mai bune care sa suporte si melodii din acelea cu bass forte jos. Nici prea scumpe! happy

6 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Uite aici niste casti foarte bune
http://bit.ly/1yjDk1t

| georgealex109 a răspuns (pentru Paharcuapa1990):

Ai tu?

| Paharcuapa1990 a răspuns (pentru georgealex109):

Da, au bas, se aude tare si foarte bine

| ViktorVictor a răspuns:

Bro... Ia-ti EarPods! Sunt professionale sunt ieftine in piata, poti sa le faci cit de tare vrei cit de incet vrei! Si stau foarte bine in urechewinking!

| LucianR a răspuns:

Daca vrei cu dop, i-ati de la Samsung, au un bas destul de bun. Din experienta iti zicwinking

| Alexuta15 a răspuns:

Pe eMAG sunt foarte multe tipuri de casti bunewinking poti alege modelul care iti place. Este mai bine daca au aceeasi marca ca a telefonului pe care il aiwinking