| Mata1234 a întrebat:

Caut sa cumpar un pc sa pot sa ma joc fortnite pe el ca multi colegi se joaca si vreau si eu sa joc fortnite ca e misto

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Doar unitatea?
pe piese sau preasamblata?
rezolutia monitorului?

| florin926481f a răspuns:

Pai cumpara ti, daca ai bani cauta pe pc garage, eMAG sau daca vrei ceva la pret mai mic cauta la Str3sU ca are niste pc destul de ieftine

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

So you want to leave your virginity behind, I see

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Go for it, and become a true chad

| Maxxxi a răspuns:

Poti sa te joci fortnite pe pc doar daca e destul de performant si cu componente bune..Nu poti rula fortnite pe orice pc sau laptop.

| Anonim1447799 a răspuns:

Mai bine îți cumperi un telefon sincer, dacă vrei fortnite pe pc trebuie sa îți cumperi un pc mai performant! Merge pe orice iPhone de la 6 in sus

| Gamergusti a răspuns:

Daca vrei sa fie nou și să-ți meargă în vreo 70-90 fps costă cam 1700 lei (daca prinzi oferta poate mai ieftin), eu am un PC pe care l-am luat din același motiv ca tine și l-am luat la mana a-2-a și am dat 950 lei și am constant 160 de fps, acum după bugetul tau daca vrei nou sau la mana a-2-a