| kovy a întrebat:

Caut tovarasi care au server de cs 1.6 ca sa jucam in retea mai ales seara.Eu nu pot sa fac server ca am internet prin modem si e slaba viteza.Lasati ID-ul vostru.Is incepator dar ma descurc cat de cat.

5 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Lasa frate cs-u` si eu am fost dependent da` sa vezi ca te schimba foarte mult jocu` asta...

| KimKristi a răspuns:

Kovy,intra ip-adres de la server:89.136.60.14: 27015.Nu vei regreta, cheama prieteni pe server.Se da admine celor care tin redirectele si fac activitate pentru mai multe informatii intrati pe forum.http://www.ploiesti3.myforum.ro/.Va asteptam

| KimKristi a răspuns (pentru KimKristi):

Intrati skyp miahigsm2003

| Ionut998 a răspuns:

Intra in serveru meu e zombie mod plague e prin amxmod add bossul32@yahoo.com iti dau admin vip helper la alegere da e ca sv e deschis acu 2 zile si caut sa il populez

| Vieru_Romeo_1996 a răspuns: