| Mp28evil28 a întrebat:

Caut un program de gps offline care sa mearga! poate fi si cu plata dar sa mearga offline!

tableta e evo tab fun

3 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Nu vei gasi, gps-ul functioneaza in timp real, adica daca vrei sa nu iti folosesti wi-fi-ul sau mega, cumpara un aparat gps

| Mp28evil28 explică:

Dar sa setez locatia cu wi-fi conectat si pe urma sa mearga offline?

| undercover00 a răspuns:

IGo Primo (sau oricare dorești, depinde de țară), e cam scump, dar există posibilități de a instala aplicații pe gratis.