| Mămăruţa10 a întrebat:

Caut un site de incredere de unde as putea sa imi achitizionez un telefon.Argumetati-va raspunsul pentru a oferi credibilitate!(Ati comandat si voi de pe site-ul respectiv,parerea vostra despre site/produse, etc.)MULTUMESC ANTICIPAT! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rolicx a răspuns:

Eu am cumparat foarte multe lucruri de pe cel.ro. de fiecare data am fost foarte multumit de produse si in special de preturi, sunt mult mai ieftine decat la eMAG. poti verifica si tu sa vezi preturile; reclama la tv costa mult big grin.

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Poti incerca pe eMAG. Sunt seriosi. A comandat multe lucruri de acolo si nu am intampinat nici o problema.

| daηă a răspuns:

Emag e un site de încredere.

| HardCore7750 a răspuns:

Emag si PC garage

| passispass a răspuns:

Emag.ro... e imposibil sa iti iei teapa.
Face reclama la TV despre acest site

| baero a răspuns:

Cel.ro sau eMAG de aici am comandat 4 produse si toate au fost bune.am cumparat un mouse wireless bun, invertor bun, laptop bun si o placa de par pentru iubita buna si aceea. FUNDA?