| QiCKaaTc a întrebat:

Caut un telefon: cu wi-fi, camera 2mp sau mai mult, slot card, touchscreen, meniu frumos aranjat, si pretul pana in 530lei. Orice marca.

8 răspunsuri:
| Chhrisu a răspuns:

Am un Orange stockholm e bun dar daca vrei o marca mai recunoscuta incearca Samsung galaxy fit, ace, mini, young

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e Samsung galaxy mini care foloseste sistemul de operare android 2.2 upgradabil la 2.3 happy
Pretul este de 499 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG Optimus Net.
LG Optimus One.
Foarte bune ambele dar recomand Optimus One.

| ZOZOKid a răspuns:

Http://johnsphones.org/ un telefon foarte bun, are tot ce ii trebuie :)

| PinkCupcake a răspuns:

Eu am un Samsung Star 2 cu camera de 3 mp, wi-fi si a costat in jur de 350 lei.

| PinkCupcake a răspuns:

Eu am un Samsung Star 2 cu camera de 3 mp, wi-fi si a costat in jur de 350 lei.

| Papusha1 a răspuns:

Poti sa-ti ei un Orange Stockholm: Caracteristici principale:
Wi-Fi
3G+
camera foto 3.2 mpx
Android 2.2
Sper ca te-am ajutat!
P.S. Eu tot am Stockholm si e bun...

| Boogdanroot a răspuns:

Iti vand eu un telefon Nokia e5, arata ca nou, camera 5 mp, wi-fi, slot card are, nu are touchscreen, 5 milioane prietene.CODAT PE ORANGE.TE INTERESEAZA?