| anonim_4396 a întrebat:

CAUT URGENT UN PROGRAMATOR
Am nevoie urgenta de un soft care sa poata copia din pagini web de exemplu preturile de la cursele cu avionul
si apoi sa imi complecteze mie intr-un soft pe care il am deja
sa imi complecteze niste formulare cu preturile pe care le citeste
din acele pagini web

dupa asta sa dea disable si enable la placa de retea
apoi sa scrie un alt IP la placa de retea

si gata iar sa o ia d ela capat sa vada daca nu cumva sa modificat vreun pret pe zecile de site-uri pe vreo 20 de site-uro pe care trebuie sa le monitorizeze
si in cazul in care sa modificat vreun pret pe site-urile respective atunci sa modiice pretul si in formularul meu.

ASTEPT SA MA SUNATI URGENT DACA SUNTETI PROGRAMATORI 0723728904

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cat platesti... lucrurile se pot face mai simplu cu proxiuri si nu cu restar uri la placa de retea

| johnbucuresti a răspuns:

Eu vreau exact cum am povestit!
ce sa faci.cu proxy prostesti tu google cu proxy?
am clase intregi de ip-uri reale!
cine introduce ip-uirile?
proxy e o idie expirata de 20 ani