| nBogda2000 a întrebat:

Ce aduce in plus windows 7 eternity fata de windows 7 ultimate? Merita sa il instalez?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Eternity e o varianta modificata de W7 realizata de "fanboys".Ma gandesc ca aduce in plus teme noi, programe preinstalate etc.Tousi, e posibil sa nu fie la fel de stabil ca si cel nemodificat.

2 răspunsuri:
| CyberKingAlex a răspuns:

Eternity e versiune neoficiala deci nu e facuta de Microsoft
ultimate e original si de cea mai buna calitate

| D3a7n8i a răspuns:

Nu merita.Eternity e neoriginal Ultimate e original nu schimba ulimate.
Funda?