| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai vrea sa faci, daca pentru o zi ai putea sa faci orice?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Daca as putea face orice, atunci sa fac ceva numai pentru mine mi s-ar parea mult prea putin.
Mi-ar placea sa pot face un generator de energie inepuizabil, un generator inepuizabil de alimente identice cu cele naturale, un generator inepuizabil de sanatate care sa poata vindeca orice boala, un generator inepuizabil de bunatate, corectitudine, cinste, omenie... si asa mai departe, care sa ne faca pe toti mai buni unii cu altii, sa nu mai avem probleme de comportament, de nerespectare a legilor, sa ne faca pe toti multumiti de ce avem (evident sa avem tot ce ne trebuie, nu sa ne multumim cu prea putin), un generator inepuizabil de inteligenta si lista poate continua happy

1 răspuns:
| tpuuser999 a răspuns:

Sa repet acea zi la infinit. Pur si simplu sa ma trezesc dimineata si sa pot face ce vreau in acea zi, dupa care sa o iau de la capat, si sa fac altceva urmatoarea zi.