| Otto2014 a întrebat:

Ce alegeti intre laptop si playstation,din moment ce aveti un laptop,dar nu chiar performant, cu 2gb ram Intel hd graphics si procesor 2.00 ghz? Cred ca in vara imi cumpar unul dintre astea, dar nu stiu ce sa aleg.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai foarte simplu. Vrei sa te joci: consola. Nu vrei sa te joci, sau daca vrei sa te joci, sper sa piratezi si sa te joci pe detalii spre minim? Pe langa jocuri vrei si altceva, office, sa faci ceva productiv mai bine zis? Daca da, atunci laptop.

1 răspuns:
| Otto2014 explică (pentru sltlp):

Da,asa e, luam laptop doar pentru jocuri.