| OnePiece a întrebat:

Ce alegeti intre Samsung si Lenovo si de ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca telefon as alege Samsung s7 anul asta, ca laptop am ales Lenovo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung. Pentru ca este Samsung. Am folosit numai telefoane Samsung. Toate bune. Si acum tot Samsung am. Am mai multe telefoane Samsung. Si tableta si smartTV...

| DeathIncarnate a răspuns:

Samsung,aleg mereu brandul cel mai faimos.

| AKARA0 a răspuns:

Lenovo și Asus
Preț bun, specificații premium.
Android aproape neschimbat
La 1000 de lei găsești k5 note, Zenfone 3 care are procesor octa core si 3 GB ram. Ecran 1080p ips, Dolby atmos pentru calitate audio buna și senzor de amprente

| RegeleIaurtului a răspuns:

Lenovo, Samsung a fost foarte popular dar face telefoane vechi, a incercat sa faca telefoane noi si a dat la un momentdat un fail incredibil de mare, Lenovo este modern si se pricepe, are o gama mai larga de produse iar Samsung mai are putin si dispare, produsele Samsung nu vor mai fi compatibile cu celelalte aparate

| AnduNene a răspuns:

Depinde despre ce produse vorbesti, dar daca te referi la brand, atunci Samsung