| Radeas1 a întrebat:

Ce anti-malware/anti-spyware (in afara de malwarebytes si SAS) recomandati pe langa un antivirus? Nu prea vreau cu protectie in timp real, dar acum cum o fii.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Iti recomand sa dai o formatare totala si scapi de tot si nu folosi niciun fel de programe, iti incetineste sistemul pc.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu exista niciun fel de protectie, parca ti-am mai zis. Reinstaleaza windowsul si cu asta basta, pe viitor ai grija pe ce site-uri intrii si ce downloadezi/instalezi in computer. Bafta.

| Radeas1 explică (pentru charleslouboutin):

Nu am computerul virusat.Nu are nici un virus.Intrebam doar.

| charleslouboutin a răspuns (pentru Radeas1):

Eu te asigur ca ai...tocmai de aia nu exista protectie laughing. Oricum daca te intereseaza doar informativ, nu iti trebuie 7000 de programe. daca ai unul singur cu licenta, e de ajuns.