| anonim_4396 a întrebat:

Ce antivirus bun cu traducere romana știți?

6 răspunsuri:
| XkkOOjs a răspuns:

Eu folosesc BitDefender-ul free, il gasesti pe google. Imi place foarte mult pentru ca este silentios, nu primesc notificari si isi face treaba, fara sa ingreuneze. Scuze ca nu pot posta si link-ul de download dar il gasesti pe pagina oficiala.

| ionif a răspuns:

Pentru mine Kaspersky este cel mai bun, pana acum foloseam nod32 dar era varza.

| FastAndFurious a răspuns:

Avast si e si free ( este si o versiune de cumparat dar nu e necesara aia).

| dulgherunicu a răspuns:

Bitdefender nr 1 in lume

| Andreas757 a răspuns:

Avans ie in Romana

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Îţi recomand cu mare sinceritate antivirusul AVG! Este foarte bun, eficient şi uşor de folosit chiar dacă nu e în română! Este foarte bun! NU e demo, e free şi are timp de valabilitate nelimitat!