| andreiyo50 a întrebat:

Ce antivirus folositi?

18 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Momentan folosesc Bit Defender Security 2010 si sunt extrem de multumit de el. happy
Tu?

| alex2009 a răspuns:

Eu folosesc momentan Webroot si pana acum sunt multumit de el. Am vazut ca sunt cateva persoane care folosesc Nod 32 dupa parerea mea Nod 32 este extrem de slab mai bine imi las PC. fara anti-virus decat sa pun NOD 32 cred ca am testat 90% din piata de anti-virus si Nod 32 mi s-a parut extrem de slab dar asta este parerea mea personala.

| Vizitiul a răspuns:

Nod32.

| anad a răspuns:

Avast si e foarte bun. Sunt multumita de el!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Eu am un antivirus numit AVG nu stiu ce inseamna... dar e bun scaneaza iti arata daca ai virusi.scaneaza si site de pe net dupa iti arata daca au virusi te avertizeaza sa nu intri ca o sa primeasca pc tau virusi... e bun.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Descarca si atintivirusu asta primul poate e mai bun nu stiu ca nu am descarcat de pe net antivirusu meu http://nod32.ro.malavida.com/d338-descarcare-gratuita-windows fundita?

| sincer a răspuns:

Kaspersky 2010

| Miruna3094 a răspuns:

Avira de o luna si deocamdata sunt multumita de el.Inainte am avut nod32 si nu mi s-a parut asa bun.

| stefangeles a răspuns:

Nod 32 big grin ete cel mai simplu de folosit dupa parerea meawinking

| Pinxiee a răspuns:

Eset Smart Security

| paramore a răspuns:

Eu folosesc avira si avg9

| anca943 a răspuns:

Buna! Eu folosesc avast! antivirus si AVg.

| buburuza_9741 a răspuns:

NOD32 ---cel mai bun

| aletzudotcom a răspuns:

Avast, gratis un an de zile! Nu consuma resurse, sunt foarte multumit de el, isi face treaba FOARTE bine
http://www.avast.com/en-eu/free-antivirus-download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc nod 32 e un antivirus bunbig grin parerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod 32 cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norton