| liveforsport a întrebat:

Ce antivirus folositi? care credeti ca e cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| angelo200 a răspuns:

Pai eu folosesc avast internet security 5 este destul de bun este bun si nod32 dar iti manaca din resurse, mai este si norton este si el de stul de bun

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ce antivirus cred eu ca e cel mai bun? Simplu! EU! Eu sunt cel mai bun antivirus. O educatie cat mai buna in materie de virusi informatici(respectiv antivirusi) conteaza cel mai mult! Avand asa ceva atunci te poti descurca si cu antivirusi gratuiti gen MSE, Avira, Avast, AVG etc., altfel suite de securitate mai avansate precum KIS, BIS, NIS, ESS sau antivirusi gratuiti + firewall-uri separate(Comodo, Zone Alarm).

| ronin33dan a răspuns:

KAV 2011 cu licenta de un an originala! SUPERB! 70 ron!

| noname_1435 a răspuns:

Avira este bun ca iti gaseste virusii dar daca ai internet foloseste avast internet security 2011...

| Jadis a răspuns:

Avira, si e bun.

| anon2367534564396 a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2011.:X
Asta daca ai calculator cu resurse.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai multe sisteme în casă, pe unele am antivirus (Kaspersky), pe unele n-am. Cel mai bun antivirus este utilizatorul, niciun antivurus nu protejează 100%.