| Deknar a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati, FUNDA!

21 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Avast

| Seby90 a răspuns:

Cel mai bun antivirus e capu tau. Sa stii pe ce siteuri sa intrii si unde sa nu intrii, sa stii care sunt siteurile cu virusi sau downloadurile cu virusi.

Nu am antivirus de 6 ani de zile si nu am patit nimic (Am i5 si 8gb ram, resursele mi-ar permite).

Dar daca chiar vrei, kaspersky anti virus, este cel mai bun de pe piata, il iei trial si dupa ii resetezi trialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus este foarte bun si detecteaza si cea mai mica amenintare(virus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand antivirusul Avast...eu pe asta il am si sunt foarte multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset nod 32 ii cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESET NOD 32 sau AVG.

| Flaviucu a răspuns:

BitDefender: Internet Security 2012
Kaspersky: Internet Security 2012
F-Secure: Internet Security 2012
Check Point: ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 10.2

| vampir004 a răspuns:

Avast

| KaterinkaBoy a răspuns:

Kaspersky,preferabil cu licenta.Succes

| JIJ a răspuns:

Avast cel care expira in cateva zile, dar tu sa dai jos la calendar in urma cu un an si o sa ai mai multe zile de folosit acest antivirus.

| sdhashsah a răspuns:

Avast,cel gratui fara probleme. http://www.google.ro/......http?/cse si aici ai mtutoriale despre el tu alege pe cel gratuit.

| PickUp a răspuns:

Avast, Comodo, NOD 32, Norton virus 2012.

| Andreas757 a răspuns:

Avans

| xPatriciaa a răspuns:

Eu folosesc AVG!

| 9dianaa a răspuns:

Avast!

| Bebitsu a răspuns:

Avast

| Raluutsa a răspuns:

NOD 32

| Alexysroze a răspuns:

Eu am Vtune si e destul de bun. Poate te ajuta. Funda?

| Deyu39 a răspuns:

ESET cel mai bun forever. funda?

| zambeste97 a răspuns:

Nod32, eu il folosesc de foarte mult timp, si e ok!winking

| TheDjAlex a răspuns:

Norton virus 2012! Cel mai bun!