| RrEe4 a întrebat:

Ce antivirus recomandati?

11 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

AVG dintre cele gratis sau Kaspersky dintre cele cu licenta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| JeLeu a răspuns:

Am un CD original cu Panda 2010 happy si chiar til recomand
am de aproape 1 an windows 7 si cu antivirusul panda si nu am avut nici un virus in PChappy

| BeibiiX a răspuns:

Avira Antivirus sau Norton Antivirusbatting eyelashes

| laurentiu a răspuns:

Nod 32

| MariusPopa a răspuns:

Eset.Sau Nod32 asa cum il stie mai multi.Il folosesc de ceva vreme si nu am probleme cu el. Daca vrei iti pot oferii oversiune ce nu necesita nici un fel de setare.Adauga id`ul meu in lista si ti-l dau pe mess: marius_22gh este id`ul.
Bafta.

| lmisa81 a răspuns:

Avast

| SăcsyLlamă a răspuns:

Top :
1. Kaspersky
2. Avast
3.Nod 32
4. AVG
5. Avira
Le-am avut pe toate. Kaspersky e perfect... Avast-ul e bun, si isi face update automat, Nod 32 nu o sa iti faca probleme, AVG-ul e usor de folosit, iar Avira este gen Avast. Bafta!

| lindemona a răspuns:

Eu am AVG de cativa ani si sunt foarte multumita de el. Am incercat si altele dar m-au cam dezamagit. Ce e inca bun, e Karpersky.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Norton love strucklove struck AntiVirus e cel mai bun si Kapersky e bun dar il instalezi pentru 1 luna si dupa nu mai poti instala deloc sad

| Adynutza_4417 a răspuns:

Io folosesc AVG... mi se pare foarte bun:X