| nelupod a întrebat:

Ce antivirus sa folosesc? Am un sistem pe Windows XP

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti incerca mai multe sa vezi care iti place mai mult.
Eu folosesc avast-ul... e free... merge. ma tine departe de virusi... ma streseaza cand da de ei... dar ne intelegem bine.
Am incercat si Bitdefender... dar... m-i s-a parut prea stresant si l-am dezinstalat a doua zi...
E si nod32... sincer... l-am vazut virusat... nu stiu daca m-i l-as pune pe comp...
Mai e panda... Avira... Avg...

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu am NOD32...foarte bun, si nu ingreuneaza computerul.

cristian
| cristian a răspuns:

-Kaspersky
-Bitdefender(are suport in limba romana este avantajos in caz ca se intampla ceva cu calculatorul tau poti telefona si cere detalii)

| mariusres a răspuns:

AVG e printre cei mai buni antivirusi gratis

| LittleZyzy a răspuns:

Eu pana acum am folosit numai Bitdefender, stiu ca e mai vechi, dar mie mi se pare cel mai bun si sunt multumita de el.Nu am avut probleme niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bit defender e bun dar daca iti iei versiunea free nu ai protectie in timp real printre altele, mai bine puneti avira.

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!

| ronyt a răspuns:

AVAST