| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume trebuie să adaug la sfârşitul unui link de la un videoclip de pe YouTube ca să i-l pot trimite cuiva să se uite doar de la un anumit timp din el? Am încercat cu #t=XmYs, dar nu-mi merge.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Formula corecta este "&t=XmYs". Nu are cum sa nu functioneze, pentru ca eu o folosesc de fiecare data.winking

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La timpul respectiv dai click dreapta pe video si apoi click pe "copy video URL at current time"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand dai trimite de pe Youtube ai acolo o casuta "Incepe de la" pe care o poti bifa sa inceapa de la minutul pe care il vrei.