| waa a întrebat:

Ce aparat de fotografiat este mai performant, Nikon sau Canon?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sony Cibershoot, am avut si e super bun.

| DNSK a răspuns:

Canon stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Eu cred ca amandoua sunt la fel de prformante. diferenta de pret nu este mare, asa ca il poti alege pe oricare fara griji.
scris de:LEVAPCRISTIANa821002

| pagetoc a răspuns:

Cel mai performant aparat este acela pe care il ai. :) Ambele marci de aparate sunt aproximativ la fel de bune, putine diferenta. Cel ce manuiesc aparatul face fotografiile reusite. Asta inseamna ca trebuie sa-ti cunosti f. bine aparatul. Aici gasesti produse ieftine: http://ow.ly/miAs1
bafta!