| George12356456 a întrebat:

Ce aplicatie android pentru GPS fara net gratuita imi recomandati?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara sa ai net nu sunt.

| sltlp a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt dar. daca nu stiai nu raspundeai. Atat pentru el cat si pentru tine, o cautare pe google dupa:
igo
sygic
navigon.

| darrio2007 a răspuns (pentru sltlp):

Nu folosesc asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

MapFactor Navigator cu hărți OpenStreet Project, cu actualizări lunare.
O alternativă mai profi, dar din păcate doar cu o săptămână de utilizare gratuită (eu am cumpărat totuși harta RO) e Mireo ViaGPS (Don't panic).
https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.mireo.dp&hl=ro