| SERIALS a întrebat:

Ce aplicatie exista pe telefon ca sa afli cat timp petreci pe anumite aplicatii?

10 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Unele telefoane au chestia asta pe la setari-aplicatii. Nokia 3 stiu sigur ca avea, poate au si altele, sau toate.

| cfrtobias a răspuns:

Tu ce marca de telefon ai? ca la Samsung sunt si 2 direct instalate

| SERIALS explică (pentru cfrtobias):

Huawei P20 PRO

| cfrtobias a răspuns (pentru SERIALS):

Huawei n-are intretinere dispozitiv sau undeva unde iti arata bateria? confort digital cred ca sigur n-are cum e pe Samsung

| DoctorWh0 a răspuns:

Pe Android 9+ este functia "Digital wellbeing". Iti arata cat ai stat pe telefon si pe ce aplicatii, poate sa iti blocheze anumite aplicatii intr-un anumit interval de timp, etc...
Este un "knockoff" pe google play store care incearca sa imite asa ceva. Nu am avut nevoie de aceasta functie, insa merita incercat.

| whatisthis19 a răspuns:

Game Launcher dar e numai pe Samsung

| DoctorWh0 a răspuns (pentru whatisthis19):

Game launcher nu e doar pentru jocuri?

| whatisthis19 a răspuns (pentru DoctorWh0):

Pai arata si cat ai petrecut in joc

| DoctorWh0 a răspuns (pentru whatisthis19):

Nu cred ca se refetea la jocuri :/

| decepentruca a răspuns:

Poti vedea direct din setari la foarte multe telefoane