| ok47 a întrebat:

Ce aplicatii si jocuri imi recomandati pentru o tableta care are android? vreau multe aplicatii interesante va rog! dau funda, multumesc big grin

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Magazin Play(Google Play)din tableta si gasesti acolo.Gratuite si cu plata.

| s3v3n7 a răspuns:

Cu aplicatia Blackmart Alpha vei gasi foarte multe jocuri, toate GRATIS.
Succes!

| AsTheLove a răspuns:

Buna ok47,
Uite niste jocuri care cu siguranta ti-ar placea:
1.Jetpack Joyride
2.Fruit Ninja
3.NinJump
4.Temple Run
5. Temple Run 2
6.Subway surfers
7. Whale trail frenzy
8.Panda Run
9.Pou
10.Angry birds
11.Angry birds seasons
12.Angry birds winter

Te-am ajutat?happy

Te pup, spor la joaca,
AsTheLove

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Ai aici o listă cu aplicaţii utile/interesante pentru Android, alături de detalii despre instalare/utilizare pentru fiecare în parte: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html

Baftă!

| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Cut the Rope / Fruit Ninja / Angry Birds / Talking Tom Cat / Ski Safari si Pocket Tanks.

| MickeEyY a răspuns:

Pe Google Play iti recomanda Jocurilebig grinrag racing, Pou, Tower Bloxx, Stick Stunt Biker...Etc.Sunt foarte dragute si le poti downloada si de pe internet. Fundita?