| fgg3224 a întrebat:

Ce aplicatii sunt de sistem la Android jelly bean? Am rootat o tableta si acum raspunde dupa cateva secunde la fiecare comanda, cred ca am dezinstalat si ce nu trebuia. Imi amintesc ca am sters framework, live wallpapers, bubble, backup si vreau sa le reinstalez.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Orice tableta are, in setari, functia de revenire la setarile din fabrica.
Muti pozele si muzica pe un card SD- apoi--->
Revii la setarile din fabrica, reintroduci in google play adresa de email, apoi reinstalezi jocurile si aplicatiile avute anterior

| fgg3224 explică (pentru gabicoo):

Am incercat, dar fara net. Tableta are conectare prin wifi si cum nu am router, voi incerca maine in parc unde este wifi gratis. Desi nu ma astept sa reusesc poate cel mult update la versiune cred ca meriti funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel framework, dar nu are sens ce zici tu.

| fgg3224 explică (pentru anonim_4396):

Eu am dezinstalat niste aplicatii si am vazut ca acestea se gasesc pe net deci se pot reinstala, de exemplu framework.apk este pentru orice versiune de Android

| fgg3224 explică:

Am reusit reinstalarea de soft de pe pagina producatorului.