| RomanescuRareş2000 a întrebat:

Ce ar fi mai ieftin sa-mi cumpar alt calculator sau sa-mi schimb piesele?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai nu prea e bine sa te orientezi dupa cum e mai ieftin. Mai bine te orientezi unde ai performante mai bune...

| Jipa95 a răspuns:

Daca ai o placa de baza ok, eu nu as lua un pc nou, ci cateva piese in plus, cateva upgrade-uri pentru pc-ul actual! happy

| Legend123 a răspuns:

Daca wrei un pc bun pentru gaming trebuie sa scoti din buzunar cel putin 1400 de leihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Mc72 a răspuns:

Depinde. poti urmari videoul asta si cred ca o sa te hotarasti singur;) http://videotutorial.ro/......00-de-lei/

Sfat : din bucati